Seminerimize Katılın, Teşviklere Nasıl Başvuracağınızı Öğrenin!

 1. Sağlık turizmi aracı kuruluşları ve sağlık kuruluşları, Türkiye’deki teşvik ve desteklerden faydalanmak için belirli süreçleri takip etmelidirler. İşte genel olarak bu süreçler:

  Sağlık Bakanlığından Yetki Belgesi Alma

  İlgili Kuruluşlara Başvuru: Sağlık turizmi aracı kuruluşları ve sağlık kuruluşları, teşvik ve desteklerden faydalanmak için ilgili kuruluşlar olan Hizmet ihracatçılar Birliği ile Ticaret Bakanlığına başvuru yapılması gerekmektedir.

  Başvuru Dosyası Hazırlama: Hibe destekleri için başvuru yapmadan önce, kuruluşlar başvuru dosyasını hazırlamalıdır.

  Başvuru Değerlendirme Süreci: Başvuru dosyasının Hizmet ihracatçılar Birliğine sunulmasının ardından, başvuru süreci başlar. Hizmet ihracatçılar Birliği, başvuruları değerlendirir ve belirlenen kriterlere uygun olup olmadığını inceler. Gerekirse ek bilgi talep edilebilir veya ek incelemeler yapılabilir.

  Onay ve Destek Sağlanması: Başvuru değerlendirme sürecinin olumlu sonuçlanması durumunda, sağlık turizmi aracı kuruluşları ve sağlık kuruluşlarına teşvik ve destek sağlanır. Bu destekler genellikle yazılı bir şekilde bildirilir ve belirli şartlar altında kullanılabilir.

  Sağlık turizmi aracı kuruluşları ve sağlık kuruluşları, teşvik ve desteklerden faydalanabilmek için bu süreçleri titizlikle takip etmeli ve gereken belgeleri ve bilgileri eksiksiz olarak sunmalıdırlar. Ayrıca, süreç boyunca ilgili kuruluşlarla iletişim halinde olmak ve gerektiğinde danışmanlık almak da önemlidir.

  Sağlık Turizmini Geliştirme Derneği olarak sağlık turizmi alanında çalışmak isteyen kişilere yönelik bilgilendirme seminerleri kapsamında “Sağlık turizmi

Sektör

Sağlık Turizmi
icon

Katılım Şekli

Online - Zoom
icon

Eğitim Tarihi

29.03.2024 / 20:00 - 21:00
icon

Sağlık Turizmini Geliştirme Derneği olarak sağlık turizmi alanında çalışmak isteyen kişilere yönelik bilgilendirme seminerleri kapsamında “Sağlık turizmi aracı kuruluş ve sağlık kuruluşları kuruluş ve teşviklere başvuru süreci  ”  semineri düzenlenecektir.

Seminer tamamen  ücretsiz olup verilen linkteki formu doldurmanız durumunda katılım için davet edileceksiniz.

Seminer linki tarafınıza ayrıca gönderilecektir.

Sizi Arayalım !

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı

Canlı Destek Hattı
Kapat