Sağlık Turizmi için

Üyemiz olmak ister misiniz ?

Sağlık Turizm Geliştirme Derneği‘ne üyelik, sağlık turizm sektöründeki tüm paydaşlar için önemli fırsatlar sunar. Neden mi katılmalısınız?

Derneğimiz üyelerimiz için sağlık turizm sektöründe gerekli bilgi ve becerileri kazanabilecekleri çeşitli öğrenme ve gelişim fırsatları sunmaktadır. Bu fırsatlar, en iyi uygulamalara odaklanan seminerler, konferanslar, ulusal ve uluslararası etkinlikler ile eğitim programlarını içerir. Üyeler ve potansiyel üyeler, bu eğitimler vasıtasıyla sektördeki son gelişmeleri takip edebilirler, yeni trendler öğrenebilirler ve işlerini daha rekabetçi hale getirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanabilirler.

Biz Kimiz ?

Eğitim programlarımız ve sertifikasyonlarımız sadece bireysel kariyerleri geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda büyüyen sağlık turizmi sektöründeki istihdamı artırmaya da yardımcı olur. Bu, nitelikli işgücü ile sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak rekabetçiliği güçlendiren güçlü bir sektör yaratmamıza yardımcı olur. Gelişime açık fırsatlarımız, endüstrideki istihdamı artırmaya ve insan kaynaklarını güçlendirmeye önemli bir katkı sağlar.

İşbirliği ve Networking Fırsatları: Düzenlediği etkinliklerle sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren çeşitli kuruluşları bir araya getiren dernek, üyelerin diğer sektör paydaşlarıyla buluşarak iletişim kurmalarına olanak tanımaktadır. Kurumsal üyeler, potansiyel çalışanlarla iletişim kurma fırsatının da sahibi olurlar. Kuruluşlar, sağlık turizmi konusunda ortak projeler geliştirerek işbirliği fırsatlarından yararlanabilir, işbirliği fırsatlarını değerlendirerek diğer sektör profesyonelleriyle bilgi alışverişinde bulunabilirler.

Dernek, sağlık turizm sektörünün çıkarlarını korumak ve ilerletmek için lobi faaliyetlerinde bulunmaktadır. Dernek sayesinde üyeler, sektör temsilcisi olarak kamu kurumlarına, yerel yönetimlere ve uluslararası platformlara endişelerini dile getirebilirler. Bu, politika yapımına katılım, endüstri çıkarları için savunuculuk ve ulusal ve uluslararası arenalarda etkili temsil için fırsat sunar.

Sektördeki son gelişmelerden haberdar olmaya devam edin:
Derneğimizin bir üyesi olarak, sağlık turizmi alanında son trendler hakkında önemli bilgiler ve görüşlere erişebilirsiniz. Bu sayede, iş stratejinizi buna göre ayarlayabilir ve önde kalabilirsiniz.

Üyelik Ücretleri

Sağlık Turizm Geliştirme Derneği üyeliği; sağlık turizmi endüstrisinde tanıtım ve pazarlama olanakları sağlar. Üyeler ulusal ve uluslararası tanıtım faaliyetlerine katılabilir ve daha geniş bir kitleye ulaşabilir.
Üyelik ücretleri yıllara göre değişmektedir ve bireysel üyelik 2023 için 1.000 TL, 2024 için 1.518,90 TL‘dir. Kurumsal üyelik ise 2023 için 20.000 TL, 2024 için 30.378,00 TL‘dir.

Sizi Arayalım !

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı

Canlı Destek Hattı
Kapat