Sağlık Çalışanlarına ALMANYA’DA Çalışma Fırsatı – Seminer

Sağlık Turizmini Geliştirme Derneği; yurt dışında (Almanya) çalışmak ve kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik bir seminer düzenlemektedir. Seminer kapsamında; Almanya’da istihdam fırsatları ve Almanya’da yaşam koşulları hakkında bilgi verilecektir. Almanya’da Sağlık Alanında Çalışma Fırsatı Semineri; 17 Şubat 2024 tarihinde Almanya’da ikamet eden alanında uzman kişiler tarafından verilecektir. 

ALMANYA’DA SAĞLIK ALANINDA ÇALIŞMA İÇİN BAŞVURU YAPILABİLECEK MESLEKLER*:
Doktor(Genel tıp pratisyenleri, Uzman tıp doktorları),
Hemşirelik uzmanı,
Ebelik uzmanları,
Veteriner Hekim,
Diş Hekimi,
Eczacı,
Fizyoterapist,
Diyetisyenler ve beslenme uzmanları,
Odyologlar ve konuşma terapistleri,
Optometristler ve oftalmik gözlükçüler,
Başka yerde sınıflandırılmamış sağlık çalışanları

Sektör

Sağlık Turizmi
icon

Katılım Şekli

Online - Zoom
icon

Eğitim Tarihi

17.02.2024 / 20:00 - 21:00
icon

SEMİNERE KATILMAK İSTEYEN KATILIMCILARIN YAPMASI GEREKEN İŞLEMLER

I. AŞAMA: Başvuru tarihleri arasında (05-12 Şubat 2024) Başvuru Formunun sistem üzerinde doldurulması

II. AŞAMA: Tarafınıza gelecek elektronik postaya uygun çalışmaların yapılması ve istenilen belgelerin info@satugder.org adresine gönderilmesi, gönderilen belgelerin kontrolü

III. AŞAMA: Gönderilecek link üzerinden sisteme giriş yapmanız ve 17 Şubat 2024 Cumartesi Günü seminere katılmanız gerekmektedir.

***ÖNEMLİ NOT:

Verilecek olan seminer bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Sağlık Turizmini Geliştirme Derneği, yurt dışında çalışmak isteyen gençleri, kariyerleri için nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine dair alanında uzman kişilerle bir araya getirerek; yurt dışında çalışma imkanları hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. SEMİNER KESİNLİKLE BİR İŞ GARANTİSİ YA DA KİŞİNİN YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İÇİN GİTMESİNE ARACILIK YAPILMASINI İÇERMEMEKTEDİR.

Ancak yurt dışından alanla ilgili personelin çalıştırılmasına yönelik bir talep olduğunda nitelikleri uygun olan katılımcılar ilgili pozisyonlar için tavsiye edilecektir. Nitekim, şu anda derneğimize ulaşan ve yaklaşık 20 kişi için belirtilen pozisyonlarda çalıştırma talebi bulunmaktadır, seminer sonrasında nitelikleri uygun olan katılımcılar ilgili pozisyonlar için tavsiye edilecektir.

Seminer sonrasında katılımcının talep etmesi halinde talep eden katılımcının (yurt dışına gitmek isteyen) durumu bir rapor halinde katılımcıya özel olarak hazırlanıp elektronik posta adresine gönderilecektir.

Almanya’da Sağlık Alanında Çalışma Fırsatı Semineri süreçleriyle ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi info@satugder.org elektronik mail adresi üzerinden iletebilirsiniz.

Sizi Arayalım !

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı

Canlı Destek Hattı
Kapat